FIRST TEAM
Wesco 4A North
200 Free—Demetra Laurent, Jr., Cascade
500 Free—Demetra Laurent, Jr., Cascade
200 IM—Ella Brooks, Sr., Snohomish
100 Backstroke—Cathryn Armstrong, Jr., Monroe
50 Free—Danielle Booth, So., Cascase
100 Free—Cathryn Armstrong, Jr., Monroe
100 Fly—Lavinya Yap, Jr., Monroe
100 Breaststroke—Danielle Booth, So., Cascade
Diving—Ashley Albercht, Fr., Cascade
200 Free Relay--Lake Stevens (Emily Jacobsen, Fr., Sydnie Chesley, Fr., Kara Libra, So., Felicity Speirs, Sr.)
200 Medley Relay—Snohomish (Ella Brooks, Sr., Alyssa Hyland, So., Shelby Garrison, Sr., Maddie Donohue, Fr.)
400 Free Relay—Snohomish (Shelby Garrison, Sr., Hannah Pieper, Sr., Alyssa Hyland, So., Ella Brooks, Sr.)
Wesco 4A South
200 Free—Maddie Pressler, Fr., Jackson
500 Free—Brinna Lucien, So., Mariner
200 IM--Nicole Limberg, Fr., Jackson
100 Backstroke—Maddie Pressler, Fr., Jackson
50 Free—Djenne Dickens, Sr., Edmonds-Woodway
100 Free—Angeline Dovinh, Fr., Kamiak
100 Fly—Laura Johnson, Sr., Kamiak
100 Breaststroke—Nicole Limberg, Fr., Jackson
200 Free Relay—Kamiak (Angeline Dovinh, Fr., Laura Johnson, Sr., Haley Lasley, Sr., Ingrid Straume, Jr.)
200 Medley Relay—Jackson (Maddie Pressler, Fr., Nicole Limberg, Fr., Alexis Stamey, Sr., Hannah Davis, So.)
400 Free Relay—Kamiak (Angeline Dovinh, Fr., Laura Johnson, Sr., Lyndsey Willis, Sr., Ingrid Straume, Jr.)
Wesco 3A North
200 Free—Marissa Morris, So., Oak Harbor
500 Free—Marissa Morris, So., Oak Harbor
200 IM—Melody Coleman, Sr., Marysville Pilchuck
100 Backstroke—Mollie Briddell, Jr., Oak Harbor
50 Free—Rebekah Russell, Sr., Glacier Peak
100 Free—Rebekah Russell, Sr., Glacier Peak
100 Fly—Abby Magee, Fr., Marysville Pilchuck
100 Breaststroke—Melody Coleman, Sr., Marysville Pilchuck
Diving—Brooke Wherley, Jr., Marysville Getchell
200 Free Relay—Marysville Pilchuck (Melody Coleman, Sr., Abby Magee, Fr., Madison Rossnagle, So., Madison Pfeil, Sr.)
200 Medley Relay—Marysville Pilchuck (Melody Coleman, Sr., Madison Rossnagle, So., Rebekah Pusateri, So., Abby Magee, Fr.)
400 Free Relay—Glacier Peak (Rebekah Russell, Sr., Jessica Orecchio, Jr., Jessica Boar, Fr., Lauren Cooley, Jr.)
Wesco 3A South
200 Free—Nicola Gerbino, Jr., Shorewood 11
500 Free—Nicola Gerbino, Jr., Shorewood 11
200 IM—Lauren Cooly, Jr., Glacier Peak 11
100 Backstroke—Britt Blomso, So., Shorewood 10
50 Free—Anna Keane, Sr., Meadowdale 12
100 Free—Anna Keane, Sr., Meadowdale 12
100 Fly—Britt Blomso, So., Shorewood 10
100 Breaststroke—Christina Garrison, Jr., Shorewood 11
Diving—Annika Dayton, Jr., Glacier Peak 11
200 Free Relay—Shorewood (Maddie Henry, So., Christina Garrison, Jr., Ari Norberg, Sr., Erin Arslanoglu, Sr.)
200 Medley Relay—Shorewood (Britt Blomso, So., Christina Garrison, Jr., Ann Tardiff, Sr.., Ari Norberg, Sr.)
400 Free Relay—Meadowdale (Lena Osterberg, Fr., Anna Keane, Sr., Victoria Nguyenle, So., Anabella King, So.)
Talk to us
> Give us your news tips.
> Send us a letter to the editor.
> More Herald contact information.