BOYS
FIRST TEAM
Wesco 4A
Miler Haller, Edmonds-Woodway, Jr.
Aaron Roe, Jackson, Jr.
Jadon Olson, Jackson, Sr.
Alex Mitchell, Mount Vernon, Sr.
Brad Hodkinson, Snohomish, Jr.
Nathan Beamer, Arlington, So.
Kyler Sager, Snohomish, Sr.
Wesco 3A
John Rodeheffer, Oak Harbor, Jr.
Omar Abdulla, Shorewood, Jr.
Jack Pearce, Mountlake Terrace, Sr.
Keenan Stephens, Shorewood, Sr.
Keagan Smith, Glacier Peak, Sr.
Clayton Richardson, Oak Harbor, Sr.
Peter Kidane, Mountlake Terrace, Sr.
SECOND TEAM
Wesco 4A
Brenden Perry, Snohomish, Sr., Tristan Taylor, Jackson, Sr., Jerry Behrens, Kamiak, Sr., Seth Villanueva, Kamiak, Jr., Ben Halladay, Kamiak, Sr., Noah Wallace, Lake Stevens, Fr., Zach Bush, Lake Stevens, Sr.
Wesco 3A
Andrew Christianson, Shorewood, Jr., Sawyer Carter, Glacier Peak, So., Wyatt Allemann, Mountlake Terrace, Sr., Isaac Ripley, Glacier Peak, Jr., Spencer Coffee, Shorecrest, So., Garren Arnold, Glacier Peak, So., Zach Smith, Glacier Peak, Sr.
HONORABLE MENTION
Wesco 4A
Jackson: Connor Willgress, Sr.; Kamiak: Cullen McEachern, Fr.; Arlington: Peiter Andrew, So.; Snohomish: Hans Thoreson, So.; Mount Vernon: Dane Pollett, Sr., Lake Stevens: Isaiah Britt, Jr., Cortlend Novak, So.
Wesco 3A
Marysville Getchell: Cameron Wagstaff, So.; Mountlake Terrace: Nathan Sparks, Sr.; Shorewood: Cameron Sanders, Fr., Thomas Miller, Sr.; Oak Harbor: Sebastian Ceasar, Jr.; Glacier Peak: James Horne, Jr., Meadowdale: Dominic Giordano, Jr.
GIRLS
FIRST TEAM
Wesco 4A
Brooke Kingma, Jackson, Jr.
Malia Pivec, Lynnwood, Fr.
Kyla Shade, Snohomish, So.
Hailey Kettel, Edmonds-Woodway, Sr.
Jessica Rawlins, Jackson, Sr.
Bri Gibson, Snohomish, Jr.
Emma Janousek, Arlington, So.
Wesco 3A
Katherine Gustafson, Mountlake Terrace, Fr.
Heidi Smith, Glacier Peak, Fr.
Sophia Nelson, Mountlake Terrace, Fr.
Megan Davis, Glacier Peak, Sr.
Alexandra Laiblin, Oak Harbor, Sr.
Katherine Dittman, Glacier Peak, Jr.
Jonalynn Horn, Oak Harbor, Jr.
SECOND TEAM
Wesco 4A
Abbie Steinhauer, Mariner, Fr., Dandelion Kinison, Lake Stevens, So., Nicole Vijgen, Kamiak, So., Molly McEachern, Kamiak, Sr., Gracie Castandeda, Arlington, So., Hailey Nyquist, Snohomish, Sr., Hannah Berntson, Snohomish, Sr.
Wesco 3A
Natalie Church, Glacier Peak, Fr., Ella Schroth, Mountlake Terrace, So., Laura Rodeheffer, Oak Harbor, Fr., Gigi Vujovich, Shorecrest, Jr., Emily Ransom, Shorewood, Jr., Samantha Northrup, Glacier Peak, Sr., Katherine Walter, Mountlake Terrace, So.
HONORABLE MENTION
Wesco 4A
Arlington: Cassidy Rude, Jr.; Jackson: Mary Charleson, Sr., Emily Hylland, So.; Snohomish: Esmeralda Bonilla, Sr.; Kamiak: Heather Pearson, Sr., Brittney Friend, Sr.; Edmonds-Woodway: Kathryn Haldeman, Sr.
Wesco 3A
Glacier Peak: Haley Longstreth, Jr., Mikayla Ingram, Sr., Charlie Sevenants, So.; Shorecrest: Elise Froebe, Jr.; Stanwood—Corina Pierce, Jr., Caylin Rich, So., Jeriah Bankson, Jr.
Talk to us
> Give us your news tips.
> Send us a letter to the editor.
> More Herald contact information.