The Herald of Everett, Washington
Customer service  |  Subscribe   |   Log in or sign up   |   Advertising information   |   Contact us
HeraldNet on Facebook HeraldNet on Twitter HeraldNet RSS feeds HeraldNet Pinterest HeraldNet Google Plus HeraldNet Youtube
HeraldNet Newsletters  Newsletters: Sign up  Green editions icon Green editions

2013-14 All-Wesco boys swimming teams

SHARE: facebook Twitter icon Linkedin icon Google+ icon Email icon |  PRINTER-FRIENDLY  |  COMMENTS
Published:

Wesco 4A North

200 Free: Ben Johnson, So., Mt. Vernon
500 Free: Jeffery Lozensky, So., Lake Stevens
200 IM: Chris Petershagen, So., Lake Stevens
100 Back: Chase Reid, Jr., Lake Stevens
50 Free: Jacob Rudolph, So., Snohomish
100 Free: Travis Spitzock, So., Cascade
100 Fly: William Summers, So., Lake Stevens
100 Breast: McRae Blankenship, Jr., Lake Stevens
Diving: Chase Reid, Jr., Lake Stevens
200 Free Relay: Snohomish, Jacob Rudolph, So., Bo Salvadalena, So., Robert Williams, Jr., Easton Lemos, Sr.
200 Medley Relay: Lake Stevens, Chase Reid, Jr., Jeffery Lozensky, So., William Summers, So., Nathaniel Goldor, Sr.
400 Free Relay: Lake Stevens, Chase Reid, Jr., Nathaniel Goldor, Sr., Chris Petershagen, So., Jeffery Lozensky, So.

Wesco 4A South

200 Free: Daniel Carey, Sr., Kamiak
500 Free: Henry Limm, So., Kamiak
200 IM: Henry Limm, So., Kamiak
100 Back: Conner McGinnis, Jr., Jackson
50 Free: Eben Schumann, Jr., Kamiak
100 Free: Eben Schumann, Jr., Kamiak
100 Fly: Alex Nguyenle, Jr., E-W
100 Breast: Alex Nguyenle, Jr., E-W
200 Free Relay: Kamiak, Alonzo Tacuyan, Sr., Ben Dovinh, Jr., Kristopher Kusuda, Sr., Daniel Carey, Sr.
200 Medley Relay: Kamiak, Lee Shelby, Jr., Alonzo Tacuyan, Sr., Henry Limm, So., Eben Schumann, Jr.
400 Free Relay: Kamiak, Shelby Lee, Jr., Eben Schumann, Jr., Henry Limm, So., Daniel Carey, Sr.

Wesco 3A North

200 Free: Cameron Lee, Jr., Everett
500 Free: Joe Gorman, So., Oak Harbor
200 IM: Micha Geist, So., Oak Harbor
100 Back: Cedric Cabigting, Sr., Oak Harbor
50 Free: Caley Powers, Sr., Oak Harbor
100 Free: Connor De Marco, So., Marysville Getchell
100 Fly: Caley Powers, Sr., Oak Harbor
100 Breast: Kevin Sandquist, Sr., Stanwood
Diving: Luis Pineda-Lopez, So., Marysville Getchell
200 Free Relay: Oak Harbor, Cedric Cabigting, Sr., Dakota Powers, Jr., Caley Powers, Sr., Micah Geist, So.
200 Medley Relay: Oak Harbor, Micah Geist, So., Dakota Powers, Jr., Caley Powers, Sr., Cedric Cabigting, Sr.
400 Free Relay: Marysville Pilchuck, Grant Baker, Sr., Tony Preston, Jr., Owin Ell, Jr., Jonathan Pusateri, Sr.

Wesco 3A South

200 Free: Tore Lanboe, Jr., Shorewood
500 Free: Grant Heisey, So., Shorecrest
200 IM: Grant Heisey, So., Shorecrest
100 Back: Anders Blomso, Sr., Shorewood
50 Free: Galen Kintner, Sr., Shorewood
100 Free: Galen Kintner, Sr., Shorewood
100 Fly: Chris Flynn, Jr., Meadowdale
100 Breast: Andrew Garrison, Sr., Shorewood
Diving: Aaron Moss, Sr., Shorecrest
200 Free Relay: Shorewood, Tore Landboe, Jr., Jack Allen, Sr., Galen Kintner, Sr., Andrew Garrison, Sr.
200 Medley Relay: Shorewood, Jonah Hoverson, Sr., Galen Kintner, Sr., Gonzalo Jeronimo, Jr., Andrew Garrison, Sr.
400 Free Relay: Shorewood, Jonah Hoverson, Sr., Arne Landboe, Sr., Anders Blomso, Sr., Tore Landboe, Jr.
Story tags » High School Swimming

More High Schools Headlines

NEWSLETTER

Prep sports headlines

High school sports headlines

Calendar

Share your comments: Log in using your HeraldNet account or your Facebook, Twitter or Disqus profile. Comments that violate the rules are subject to removal. Please see our terms of use. Please note that you must verify your email address for your comments to appear.

You are logged in using your HeraldNet ID. Click here to update your profile. | Log out.

Our new comment system is not supported in IE 7. Please upgrade your browser here.

comments powered by Disqus