2013-14 All-Wesco boys swimming teams

  • Mon Mar 3rd, 2014 9:54am
  • Sports

Wesco 4A North

200 Free: Ben Johnson, So., Mt. Vernon

500 Free: Jeffery Lozensky, So., Lake Stevens

200 IM: Chris Petershagen, So., Lake Stevens

100 Back: Chase Reid, Jr., Lake Stevens

50 Free: Jacob Rudolph, So., Snohomish

100 Free: Travis Spitzock, So., Cascade

100 Fly: William Summers, So., Lake Stevens

100 Breast: McRae Blankenship, Jr., Lake Stevens

Diving: Chase Reid, Jr., Lake Stevens

200 Free Relay: Snohomish, Jacob Rudolph, So., Bo Salvadalena, So., Robert Williams, Jr., Easton Lemos, Sr.

200 Medley Relay: Lake Stevens, Chase Reid, Jr., Jeffery Lozensky, So., William Summers, So., Nathaniel Goldor, Sr.

400 Free Relay: Lake Stevens, Chase Reid, Jr., Nathaniel Goldor, Sr., Chris Petershagen, So., Jeffery Lozensky, So.

Wesco 4A South

200 Free: Daniel Carey, Sr., Kamiak

500 Free: Henry Limm, So., Kamiak

200 IM: Henry Limm, So., Kamiak

100 Back: Conner McGinnis, Jr., Jackson

50 Free: Eben Schumann, Jr., Kamiak

100 Free: Eben Schumann, Jr., Kamiak

100 Fly: Alex Nguyenle, Jr., E-W

100 Breast: Alex Nguyenle, Jr., E-W

200 Free Relay: Kamiak, Alonzo Tacuyan, Sr., Ben Dovinh, Jr., Kristopher Kusuda, Sr., Daniel Carey, Sr.

200 Medley Relay: Kamiak, Lee Shelby, Jr., Alonzo Tacuyan, Sr., Henry Limm, So., Eben Schumann, Jr.

400 Free Relay: Kamiak, Shelby Lee, Jr., Eben Schumann, Jr., Henry Limm, So., Daniel Carey, Sr.

Wesco 3A North

200 Free: Cameron Lee, Jr., Everett

500 Free: Joe Gorman, So., Oak Harbor

200 IM: Micha Geist, So., Oak Harbor

100 Back: Cedric Cabigting, Sr., Oak Harbor

50 Free: Caley Powers, Sr., Oak Harbor

100 Free: Connor De Marco, So., Marysville Getchell

100 Fly: Caley Powers, Sr., Oak Harbor

100 Breast: Kevin Sandquist, Sr., Stanwood

Diving: Luis Pineda-Lopez, So., Marysville Getchell

200 Free Relay: Oak Harbor, Cedric Cabigting, Sr., Dakota Powers, Jr., Caley Powers, Sr., Micah Geist, So.

200 Medley Relay: Oak Harbor, Micah Geist, So., Dakota Powers, Jr., Caley Powers, Sr., Cedric Cabigting, Sr.

400 Free Relay: Marysville Pilchuck, Grant Baker, Sr., Tony Preston, Jr., Owin Ell, Jr., Jonathan Pusateri, Sr.

Wesco 3A South

200 Free: Tore Lanboe, Jr., Shorewood

500 Free: Grant Heisey, So., Shorecrest

200 IM: Grant Heisey, So., Shorecrest

100 Back: Anders Blomso, Sr., Shorewood

50 Free: Galen Kintner, Sr., Shorewood

100 Free: Galen Kintner, Sr., Shorewood

100 Fly: Chris Flynn, Jr., Meadowdale

100 Breast: Andrew Garrison, Sr., Shorewood

Diving: Aaron Moss, Sr., Shorecrest

200 Free Relay: Shorewood, Tore Landboe, Jr., Jack Allen, Sr., Galen Kintner, Sr., Andrew Garrison, Sr.

200 Medley Relay: Shorewood, Jonah Hoverson, Sr., Galen Kintner, Sr., Gonzalo Jeronimo, Jr., Andrew Garrison, Sr.

400 Free Relay: Shorewood, Jonah Hoverson, Sr., Arne Landboe, Sr., Anders Blomso, Sr., Tore Landboe, Jr.