All-Wesco Girls Swim

  • Mon Nov 12th, 2012 3:06pm
  • Sports

WESCO 4A NORTH | FIRST TEAM

200 Free: Kalena Laurent, Cascade, Sr.

500 Free: Demetra Laurent, Cascade, So.

200 IM: Lavinya Yap, Monroe, So.

100 Backstroke: Lavinya Yap, Monroe, So.

50 Free: Nichole Carlson, Cascade, Sr.

100 Free: Nichole Carlson, Cascade, Sr.

100 Fly: Kalena Laurent, Cascade, Sr.

100 Breaststroke: Danielle Booth, Cascade, Fr.

Diving: Hannah Olliges, Lake Stevens, Jr.

200 Free Relay: Cascade (Nichole Carlson, Sr., Darcie Booth, Sr., Shelby Leathers, Sr., Danielle Booth, Fr.)

200 Medley Relay: Snohomish (Hannah Pieper, Jr., Alyssa Hyland, Fr., Ella Brooks, Jr., Shelby Garrison, Jr.)

400 Free Relay: Cascade (Kalena Laurent, Sr., Nichole Carlson, Sr., Darcie Booth, Sr., Danielle Booth, Fr.)

WESCO 4A SOUTH | FIRST TEAM

200 Free: Brianna Lucien, Mariner, Fr.

500 Free: Brianna Lucien, Mariner, Fr.

200 IM: Kaitlin Taylor, Jackson, Sr.

100 Backstroke: Kaela McKee, Jackson, Sr.

50 Free: Djenne Dickens, Edmonds-Woodway, Jr.

100 Free: Djenne Dickens, Edmonds-Woodway, Jr.

100 Fly: Kaitlin Taylor, Jackson, Sr. 12

100 Breaststroke: Luci Brock, Edmonds-Woodway, Fr.

200 Free Relay: Kamiak (Alyssa Jacobson, Sr., Laura Johnson, Jr., Haley Lasley, Kamiak, Jr., Ingrid Straume, So.)

200 Medley Relay: Jackson (Kaela McKee, Sr., Rachel Creary, Sr., Kaitlin Taylor, Sr., Hannah Davis, Fr.)

400 Free Relay: Kamiak (Laura Johnson, Jr., Haley Lasley, Jr., Errin Hendrickson, Fr., Ingrid Straume, So.)

WESCO 3A NORTH | FIRST TEAM

200 Free: Marissa Morris, Oak Harbor, Fr.

500 Free: Marissa Morris, Oak Harbor, Fr.

200 IM: Melody Coleman, Marysville Pilchuck, Jr.

100 Backstroke: Hannah Taylor, Marysville Pilchuck, Sr.

50 Free: Zanetta Uy, Stanwood, Sr.

100 Free: Zanetta Uy, Stanwood, Sr.

100 Fly: Hannah Taylor, Marysville Pilchuck, Sr.

100 Breaststroke: Melody Coleman, Marysville Pilchuck, Jr.

Diving: Courtney Moss, Marysville Getchell, Jr.

200 Free Relay: Marysville Pilchuck (Hannah Taylor, Sr., Rebekah Pusateri, Fr., Madi Rossnagle, Fr., Melody Coleman, Jr.)

200 Medley Relay: Marysville Pilchuck (Melody Coleman, Jr., Madi Rossnagle, Fr., Hannah Taylor, Sr., Rebekah Pusateri, Fr.)

400 Free Relay: Oak Harbor (Marissa Morris, Fr., Mollie Briddell, So., Akasha Trisler, Sr., Emily Huffer, So.)

WESCO 3A SOUTH | FIRST TEAM

200 Free: Annika Stenfjord, Shorewood, Sr.

500 Free: Megan Ransom, Shorewood, Sr.

200 IM: Anne Shirey, Meadowdale, Sr.

100 Backstroke: Britt Blomso, Shorewood, Fr.

50 Free: Anna Keane, Meadowdale, Jr.

100 Free: Anna Keane, Meadowdale, Jr.

100 Fly: Riley Morgan, Mountlake Terrace, Sr.

100 Breaststroke: Christina Garrison, Shorewood, S0

200 Free Relay: Shorewood (Ari Norgerg, Jr., Britt Blomso, Fr., Christina Garrison, So., Annika Stenfjord, Sr.)

200 Medley Relay: Shorewood (Britt Blomso, Fr., Christina Garrison, So., Ann Tardiff, Jr., Anni Hecker, Sr.)

400 Free Relay: Meadowdale (Anna Keane, Meadowdale, Jr., Anne Shirey, Meadowdale, Sr., Anabella King, Fr., Victoria Nguyenle, Fr.)